Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Odexim

Strona główna » O Odexim

Odexim zestaw

Nasza marka Odexim powstała z myślą o odpowiedzialnej i skutecznej walce z nużycą w domowym zaciszu. Każdy nasz produkt został skomponowany z najwyższej jakości składników aktywnych, pochodzenia naturalnego, które mają na celu zarówno zwalczenie nużenców, jak i zniwelowanie nieprzyjemnych objawów.
Producentem i dystrybutorem preparatów Odexim jest Farmacia Verde – laboratorium kosmetyków, na rynku od 2015 roku.

Bazujemy na naturalnych składnikach aktywnych!

Odexim to dermokosmetyki, które swoje działanie opierają na aktywnych składnikach naturalnych. To właśnie składniki aktywne stanowią znaczną część zawartości, dzięki czemu preparaty Odexim nie maskują problemu, ale walczą z nim skutecznie i bezpiecznie.

Odexim nie zawiera agresywnej chemii

W preparatach Odexim nie znalazły się składniki chemiczne, które mogą mieć negatywny wpływ na stan skóry – podrażniać ją, wysuszać, czy też kumulować się w organizmie i powodować szereg groźnych chorób.

Verdelab-ikonaKosmetyki Odexim mają być przede wszystkim bezpieczne. Opieramy się na filozofii, według której stosowanie substancji pomocniczych ograniczamy do minimum. Nie stosujemy wypełniaczy i ulepszaczy, które zabierają miejsce naturalnym substancjom i mogą źle wpływać na kondycję skórymówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Oto specjalistyczne opinie na temat Odexim!

Marta BożendaPreparaty Odexim zwracają uwagę przede wszystkim ze względu na wysoką zawartość składników naturalnych. Każdy kosmetyk to przemyślana kompozycja. Znajdziemy tu składniki, które mają za zadanie zniwelować nużeńce, a także łagodzące, przeciwzapalne, czy redukujące świąd. Dzięki temu nie tylko niwelujemy istotę dolegliwości, czyli nużeńce, ale też przykre objawy. W składzie poszczególnych preparatów znajdziemy między innymi: tlenek cynku, kwas salicylowy, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z lukrecji, olej z glistnika, czy witaminę Emówi Marta Bożenda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Pozytywna opinia klientów jest dla nas najważniejsza

Cała nasza praca ma celu pomoc osobom, które walczą z nużycą. Dlatego to właśnie opinie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Zaufanie oraz mnóstwo pozytywnych komentarzy, z którymi stykamy się zarówno w internecie, jak i wiadomościach, utwierdzają nas w przekonaniu, że wybraliśmy dobrą drogę, a naturalna pielęgnacja ma sens.

Dbamy o zwierzęta

Marka Odexim stara się żyć w zgodzie z otaczającym nas światem, a elementem tej filozofii jest troska o zwierzęta. Sprzeciwiamy się okrutnemu traktowaniu zwierząt, dlatego nasze produkty nie są testowane na zwierzętach.

Wybierz Odexim!

Odexim to preparaty, które łączą skuteczność działania z bezpieczeństwem stosowania. Oferujemy kompleksowo działającą linię kosmetyków, które komplementarnie działają na skórę. Ich jakość potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych klientów oraz specjalistów.

Kup teraz
Zestaw

Zamów
Cena standardowa:
289.99 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Odexim - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊