Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

maggie87

Nużeniec to paskudna sprawa żadnych kosmetyków nie mogłam stosować bo od razu skóra piekła i swędziała. Dość sceptycznie podeszłam więc do kosmetyków Odexim ale gdzieś tam się tliła iskierka nadziei. Teraz nie żałuję że zaryzykowałam kupno całego zestawu od Farmacia Verde. Opinia? Taka rzeczywista poprawa u mnie zaszła po półtorej miesiąca.

Paulina

Mam rozpoznaną nużycę u dermatologa. Do codziennej pielęgnacji skóry zalecił mi produkty Odexim. Poprawę odczułam bardzo szybko, bo już po kilku dniach. Jednak kontynuowałam kurację zgodnie z zaleceniami przez 3 miesiące. Efekt jest taki, że pozbyłam się nużycy! Jestem bardzo zadowolona, że od razu dostałam kompetentną pomoc. Nie miałam pojęcia, że ludzie walczą z nużeńcem przez lata.

Zofia

Miałam dość nieskutecznego leczenia nużycy, a moja skóra wołała o pomoc z powodu jej przesuszenia silnymi lekami. Postanowiłam działać na własną rękę. W Internecie natknęłam się na kosmetyki Odexim i po namyśle zdecydowałam się na zakup. Odkąd ich używam, skóra dosłownie odżyła Łuszczenie i podrażnienie skóry ustąpiło. Czuję, że powoli wychodzę na prostą.

Halina K.

Cieszę się bardzo, że istnieją tak naturalne sposoby, jak kosmetyki Odexim. Zawdzięczam im pełne wyleczenie z nużycy. Moja twarz przestała reagować nadwrażliwością i nie czerwieni się już przy byle okazji. Nie odczuwam już żadnego podrażnienie ani pieczenia skóry. To niesamowite, że pielęgnacją tymi kosmetykami osiągnęłam więcej, niż przez lata leczenia! Dziękuję Farmaci Verde – opinie i rekomendacje macie u mnie gwarantowane!

Maria

Stosuję kosmetyki Odexim od czterech miesięcy. Już po pierwszym zastosowaniu odczułam ulgę w złagodzeniu swędzenia i kłucia skóry. Po kilku dniach zauważyłam, że liczba wyprysków na twarzy zmniejszyła się. Po miesiącu moja twarz była wolna od wyprysków. Teraz mam tak czystą cerę jak nigdy dotąd, bez zaskórników i suchych skórek.

Adam

Borykałem się z nużycą przez wiele lat. W tym czasie przeszedłem przez wiele nieskutecznych metod, w tym leczenie sterydowe, które znacznie pogorszyło stan mojej skóry. Zacząłem się więc bardziej skłaniać ku sposobom naturalnym. Kosmetyki Odexim to był strzał w dziesiątkę! Wreszcie moja skóra się uspokoiła i wygląda dobrze! Od kilku miesięcy nie mam nawrotów, udało mi się wreszcie opanować problem. Farmacia verde opinie zbiera najlepsze, nie dziwie się – dzięki tym kosmetykom i mój problem się skończył!

Kup teraz
Zestaw

Zamów
289.99 zł
Cena standardowa:
439 zł

Najnowsze wpisy

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊